منو
سبد خرید

اخبار فروشگاه RSS خوراک

02 Aug تجهیزات نور و روشنایی خود را از کام بخرید
مهدی 0 350
کام مفتخر است به همراهان همیشگی خود اعلام کند که در راستای فروش بهترین و مناسب‌ترین محصولات در فروشگاه خود، از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹7 فروش انواع تجهیزات نور و روشنایی در این فروشگاه اینترنتی آغاز خواهد شد.گروه محصولات نور و روشنایی انواع چراغ‌های دیواری با سبکی مدرن، انواع آویز‌های تزیینی با طرح‌های منحصر به فرد، لامپ‌های آداتا با کیفیتی متمایز و ..
02 Aug ارسال رایگان در جمعه‌های شگفت‌انگیز – ۹ بهمن
مهدی 0 182
تمامی خریدهای بالای ۱5۰ هزار تومان، که از ساعت ۲۴ پنج‌شنبه تا ۲۴ جمعه ثبت شود به صورت رایگان ارسال می‌شود. کام برای ترویج فرهنگ خرید اینترنتی و کمک به کاهش آلودگی هوا، این طرح را روز نهم بهمن‌ماه ۱۳۹7 در سراسر ایران اجرا می‌کند.با خرید در روز جمعه، ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹7، سفارش‌هایتان را با ارسال رایگان تحویل بگیرید...
02 Aug فروش ویژه تلویزیون‌های منحنی ال‌جی آغاز شد
مهدی 0 154
جشنواره تلویزیون‌های منحنی ال‌جی در بازه زمانی ۸ آبان تا ۹ آذرماه ۱۳۹7 برگزار می‌شود.تمامی خریداران تلویزیون‌های منحنی موجود در این جشنواره باید در فاصله زمانی تعیین شده، تلویزیون را از طریق خدمات پس از فروش گلدیران نصب کنند تا مشمول دریافت جایزه شوند. ..
15 Sep گوگل چگونه کار می‌کند
مهدی 6 13510
تا به حال شده به این موضوع فکر کنید که شرکت بزرگی مثل گوگل، چگونه شکل گرفت؟ چگونه رشد کرد؟ سیستم مدیریت و رهبری در این شرکت چگونه است؟ به طور قطع، پاسخ این سوالات را هیچ کسی بهتر از مدیرعامل و مشاور ارشد گوگل نمی‌تواند توضیح دهد. «اریک اشمیت» (Eric Schmidt) و «جاناتان روزنبرگ» (Jonathan Rosenberg) در کتاب «گوگل چگونه کار می‌کند» (How Google Wo..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)